Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
Ikke på lager til levering
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Philips LED pærer giver højkvalitetslys, en ualmindelig lang levetid og øjeblikkeligt en betydelig energibesparelse. Spotpærerne leverer klart og ensartet lys uden ventetid, hvilket gør dem velegnede til løbende belysning i hjemmet.
Produkterne leveres som 3-pak og har GU10-fatning. Oplysninger i materialet angiver 35W eller 50W og en varm hvid farvetone. Pærerne er ikke dæmpbare og passer til faste spotarmaturer med GU10-sokkel.
Den lange levetid betyder færre udskiftninger og mindre vedligehold, samtidig med at energiforbruget reduceres sammenlignet med traditionelle lyskilder. Den stabile lyskvalitet sikrer et indbydende og funktionelt lys i rum, hvor præcis spotbelysning er ønsket.
| Produkttype | LED pære |
| Varenummer | 2358301 |
| Lyskildeform | Spot |
| Diameter (MM) | 50 mm |
| IP klasse | IP20 |
| Svarende til | 35 |
| Dæmpbar | Nej |
| Lyskildens levetid (timer) | 15000 timer |
| Spænding (V) | 220-240 |
| Stk. pr. pakke | 3 |
| EAN 1 | 8720169213876 |
| Lev. Varenr. | 929003561903 |
| Bruttovægt (KG) | 0.114 |
| Farve | Hvid |
| Model | 3-pak |
| Watt | 3W |
| Fatning | GU10 |
| Lumen | 250 lm |
| Energieffektivitet | A-G |
| Energiklasse | F |
| Kelvin | 3000 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |