Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Philips LED pære i 2-pak til almindelig boligbelysning. Pærerne er angivet som 40W og leveres i mat udførelse med varm hvid lysfarve.
De er ikke dæmpbare og fås i varianter til E27 fatning; der er også angivet E14 eller E27 fatning samt kerte, krone eller standardpære form.
Den matte overflade spreder lyset jævnt og mindsker direkte blænding. Fordi pærerne ikke er dæmpbare, passer de til faste installationer og lamper uden dimmefunktion.
Pakningen er en 2-pak BOX, som gør det nemt at skifte samtidig i flere armaturer eller have en ekstra pære klar. Pærerne fungerer godt i loftslamper, bord- og gulvlamper samt i dekorative armaturer, hvor en mat finish og varm hvid tone skaber en rolig atmosfære.
Ideel til personer, der ønsker ensartet, varm belysning uden dimmefunktion. 2-pak gør det nemt at opdatere flere lamper samtidigt og sikre ensartet udseende i hjemmet.
| Produkttype | LED pære |
| Varenummer | 2122031 |
| Lyskildeform | Standard |
| Diameter (MM) | Ø60 mm |
| Svarende til | 40 |
| Dæmpbar | Nej |
| Spænding (V) | 220V-240V |
| Stk. pr. pakke | 2 |
| EAN 1 | 8718699777654 |
| Lev. Varenr. | 929001242967 |
| Bruttovægt (KG) | 0.123 |
| Model | 2-PAK |
| Watt | 5W |
| Fatning | E27 |
| Lumen | 470 lm |
| Energieffektivitet | A-G |
| Energiklasse | F |
| Kelvin | 2700K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |