Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
PHILIPS LEDClassic Kerte Filament er en 2-pak LED-pære designet til kertearmaturer med E14-sokkel. Hver pære er 25W og afgiver varm hvid lyskvalitet med klar finish, hvilket giver et klassisk filamentudseende.
Pærerne er ikke dæmpbare og leveres i BOX. Den klare overflade fremhæver filamentets udseende og giver et dekorativt, synligt lys. 2-pakken sikrer ensartet farvetone og udtryk i flere armaturer samt en praktisk reservedel. Velegnet til dekorative lamper som lysekroner, væglamper, pendler og bordlamper hvor E14-sokkel anvendes. Varm hvid skaber en indbydende og hyggelig atmosfære i stue, soveværelse og spiseområde. Klar finish giver et mere direkte, retningsemitteret lys og gør pæren velegnet når filamentet skal være synligt.
| Produkttype | LED pære |
| Varenummer | 2122052 |
| Lyskildeform | Kerte |
| Diameter (MM) | Ø35 mm |
| Svarende til | 25 |
| Dæmpbar | Nej |
| Spænding (V) | 220V-240V |
| Stk. pr. pakke | 2 |
| EAN 1 | 8718699782054 |
| Lev. Varenr. | 929001238341 |
| Bruttovægt (KG) | 0.085 |
| Model | 2-PAK KLAR |
| Watt | 2W |
| Fatning | E14 |
| Lumen | 250 lm |
| Energieffektivitet | A-G |
| Energiklasse | E |
| Kelvin | 2700K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |