Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Cafebord i teak som kan klappes sammen. L70xB70xH75 cm.
FLEGT-Certificeret teak.
| Produkttype | Cafebord |
| Varenummer | 2358617 |
| Dimension | 75 x 70 x 70 cm |
| Bredde | 70 CM |
| Længde | 70 CM |
| Højde | 75 CM |
| EAN 1 | 5708156013817 |
| Lev. Varenr. | 53000006925 |
| Bruttovægt (KG) | 9.6 |
| Farve | Teak |
| Model | L70xB70 cm |
| Belastning | 10 kg |
| Materiale | Teak |
| Serie | JAVA |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | XL-BYG a.m.b.a |
| Fabrikantens adresse | Holmstrupgårdvej 20, DK-8220 Brabrand |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.xl-byg.dk |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |