Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Havebordet er 90x199 cm med bordplade i naturfarvet nonwood og et sort pulverlakeret alustel. Materialerne kombinerer et vedligeholdelsesvenligt udseende med et let og robust understel i aluminium.
Faro-bordet er velegnet til hyggelige udearrangementer og hverdagsbrug på terrassen eller i haven. Den brede bordplade giver god plads til servering, projekter og samvær for familie og venner.
Polywood-bordpladen er vedligeholdelsesvenlig og kan rengøres med mild sæbe og vand. Det pulverlakerede, sorte alustel er nemt at tørre af. Den samlede konstruktion gør bordet praktisk til både servering og arbejde under udendørs projekter. Aftørring af spild og brug af dækkende underlag forlængers bordets pæne udseende.
Den store bordflade giver plads til servering, planter og hobbyprojekter og fungerer som praktisk arbejdsflade ved montering og småreparationer. Bordets proportioner gør det velegnet til både familiebrug og sammenkomster. Vi anbefaler brug af bordskåner og skærebræt for at bevare overfladen.
| Produkttype | Havebord |
| Varenummer | 2302195 |
| Dimension | 74 x 90 x 199 cm |
| Bredde | 90 CM |
| Længde | 199 CM |
| Højde | 74 CM |
| Materiale bord | Nonwood/aluminium |
| EAN 1 | 5709386507732 |
| Mål bord (cm) | L199xB90xH74 |
| Lev. Varenr. | 50773 |
| Bruttovægt (KG) | 25 |
| Farve | Natur |
| Model | L199 cm |
| Belastning | 60 kg |
| Materiale | Nonwood |
| Serie | FARO |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | XL-BYG A.M.B.A |
| Fabrikantens adresse | Holmstrupgårdvej 20, 8220 Brabrand |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.xl-byg.dk/artikel/kontakt-xl-byg |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |