Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
10 mm. Bruges til udkradsning hvor dybere fræsning er påkrævet, såsom sætningsskader, reperationer efter murbier etc. Monteres direkte på M14-spindel på vinkelsliberen. Arbejdslængde: 60 mm. 3 hårdmetal-skær. Leveres i rør med 1 stk.
| Produkttype | Musejern |
| Varenummer | 1556729 |
| Anvendelse | Anvendes hvor dybere fræsning er påkrævet såsom sætningsskader, reperationer efter murbier etc. |
| Diameter (MM) | Ø10 mm |
| Størrelse | 10 |
| Værktøjsopsætning | M14 |
| Bredde | 120 MM |
| Længde | 60 MM |
| Tykkelse | 27 MM |
| EAN 1 | 5707336001156 |
| Lev. Varenr. | 167338 |
| Nyttelængde (MM) | 60 mm |
| Bruttovægt (KG) | 0.1 |
| Model | 10 mm |
| Dimension | 10x60 mm |
| Indhold | 1 stk |
| Materiale | Hårdmetal |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | OSM-Tools ApS |
| Fabrikantens adresse | Jordløse Møllevej 4, 5683 Haarby |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.osmtools.dk |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |