Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Explore er essensen af moderne æstetik og fleksibel funktionalitet. Designet er enkelt og strømlinet med et diskret sort udtryk, der passer til mange indretninger.
Justerbare lampehoveder giver retningsbestemt lys, så du kan målrette belysningen præcist til læsning eller arbejde. Retningen kan ændres uden at flytte lampens fod.
Brug lampen som læselampe ved sofaen, som supplerende arbejdslys i hjemmet eller som punktbelysning ved et læsehjørne. Den skaber fokuseret lys uden at fylde visuelt i rummet.
Den robuste og enkle konstruktion gør lampen stabil, samtidig med at det strømlinede formsprog holder fokus på lyset og funktionaliteten.
| Produkttype | Gulvlampe |
| Varenummer | 2276940 |
| IP klasse | IP20 |
| Ledningslængde (CM) | 150 |
| Dæmpbar | Ja (ved tilkøb af dæmpbar lyskilde) |
| Spænding (V) | 230V |
| Bredde | 25,4 CM |
| Længde | 0 CM |
| Højde | 179,4 cm |
| Dybde | 25.4 cm |
| Inkl. lyskilde | Nej |
| EAN 1 | 5704924012242 |
| Lev. Varenr. | 2213514003 |
| Bruttovægt (KG) | 4.8 |
| Farve | Sort |
| Watt | 35W |
| Fatning | GU10 |
| Materiale | Metal |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Nordlux A/S |
| Fabrikantens adresse | Østre Havnegade 34, 9000 Ålborg |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.nordlux.com/da-dk/om-os/kontakt-os/kontakt/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager