Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
NAPOLEON BUILT-IN 700 SERIE 18" SIDEBRÆNDER INDBYGNINGSGRILL SØLV
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Den nye Built-in 700 indbygningsgasgrill med infrarød bagbrænder leverer den høje grillkvalitet, du forventer af en Napoleon gasgrill, og kan uden problemer bygges ind i dit ideelle udekøkken.
Den fulde konstruktion i 304 rustfrit stål sikrer en enestående ydeevne og et vedvarende flot ydre gennem hele grillens levetid. De 9,5 mm grillriste i rustfrit stål er praktisk talt vedligeholdelsesfrie og giver de ikoniske WAVE™-grillstriber.
Vedligeholdelsesvenlige overflader bevarer det flotte ydre gennem hele grillens levetid.
Den præcise temperaturregulering med ACCU-PROBE™ og JETFIRE™ tændingssystemet giver nem svitsning, røgning, stegning, rotissering og bagning. NIGHT LIGHT™ knappernes blå lys og SAFETY GLOW™ skift til rød, når brændere er i brug, giver tryghed og atmosfære.
700-serien er designet til nem installation med integrerede tilpasningsmuligheder og længere ledninger for færre begrænsninger i design eller funktionalitet. Napoleons rotisseri, Sear Plates™ i to niveauer og den to-positions varmehylde øger grillens anvendelsesmuligheder. 18" Power Sideblus Rustfri.
| Produkttype | Indbygningsgrill |
| Varenummer | 2265857 |
| Egenskaber | JETFIRE tændingssystem, Sidebrænder |
| Passer til | BuiltIn 700 serie |
| Bredde | 54,6 cm |
| Højde | 29 CM |
| Dybde | 62.5 cm |
| Grillareal (cm) | 44 x 45 |
| Antal brændere | 2 |
| EAN 1 | 0629162138576 |
| Lev. Varenr. | BIB18PBPSS-CE |
| Grilltype | Gasflaske |
| Bruttovægt (KG) | 37.4 |
| Farve | Sølv |
| Model | 700 serie 18" Sidebrænder |
| Dimension | H29xB54,6xD62,5 |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Serie | Built-In |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Napoleon |
| Fabrikantens adresse | Bayview Drive 214, CA-L4N 1Y8, CA |
| Fabrikantens land | Canada |
| Fabrikantens webadresse | www.napoleongrills.com |
| Importørerens adresse | Backyard Living A/S |
| Importørerens webadresse | www.backyardliving.dk |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager