Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
NAPOLEON BUILT-IN 700 SERIE 10" SIDEBRÆNDER INDBYGNINGSGRILL SØLV
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Dette Napoleon sideblus til indbygning er et godt valg, hvis du ønsker et selvstændigt gasblus i dit udekøkken. Gasblusset er nyttigt, hvis du vil koge kartofler eller lave en sauce, mens du tilbereder kød i din grill.
Dette 10" gasblus til indbygning har en enkelt gasbrænder, som giver plads til en gryde eller pande. Indbygningsmodulet er lavet af samme højkvalitets rustfrit stål som 700-seriens indbygningsgrill, og det matcher dit udendørs indbygningskøkken.
Konstruktionen sikrer lang levetid, og grillristene i rustfrit stål er stort set vedligeholdelsesfri. Gasblusset tændes nemt med det pålidelige JETFIRE™ tændingssystem. Kontrolknapperne har blåt NIGHT LIGHT™-lys samt SAFETY GLOW™ sikkerhedslys, som skifter til rød, når brænderen er tændt.
Brænderens størrelse giver fin plads til en mellemstor gryde eller pande, så du kan koge, simre eller lave saucer samtidig med grillning. Rustfrit stål gør enheden let at rengøre og modstandsdygtig over for udendørs brug. Lysene på kontrolknapperne hjælper dig med sikker og enkel betjening i skumring og mørke.
| Produkttype | Indbygningsgrill |
| Varenummer | 2265839 |
| Egenskaber | JETFIRE tændingssystem, Sidebrænder |
| Passer til | BuiltIn 700 serie |
| Bredde | 34,3 cm |
| Højde | 17,5 CM |
| Dybde | 55.9 cm |
| Grillareal (cm) | 30 x 26 |
| Antal brændere | 1 |
| EAN 1 | 0629162138491 |
| Lev. Varenr. | BIB10RTPSS-CE |
| Grilltype | Gasflaske |
| Bruttovægt (KG) | 11.2 |
| Farve | Sølv |
| Model | 700 serie 10" sidebrænder |
| Dimension | H17,5xB34,3xD55,9 |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Serie | Built-In |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Napoleon |
| Fabrikantens adresse | Bayview Drive 214, CA-L4N 1Y8, CA |
| Fabrikantens land | Canada |
| Fabrikantens webadresse | www.napoleongrills.com |
| Importørerens adresse | Backyard Living A/S |
| Importørerens webadresse | www.backyardliving.dk |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager