Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
METABO SSW 18 LTX 400 BL SLAGSKRUENØGLE AKKU UDEN BATTERI OG LADER
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-8 uger
SSW 18 LTX 400 BL SOLO. Enestående kulfri Metabo slagnøgle med motor til hurtigt arbejde og højeste effektivitet ved ethvert slags arbejde Overbelastningssikring: Beskytter motoren mod overophedning Højt drejningsmoment på en maskine med handy konstruktion Arbejde med reduceret tilbageslag og et ekstremt højt drejningsmoment 12 hastighedstrin/momenttrin giver mange anvendelsesmuligheder Integreret arbejdslys til belysning af arbejdspladsen Robust gearhus i trykstøbt aluminium for optimal varmeafledning og lang levetid Med praktisk bæltekrog, der kan fastgøres både til højre eller venstre Leveres incl. Bæltekrog MetaLoc-kuffertindlæg. Ekskl. batteri og lader
| Produkttype | Slagskruenøgle |
| Varenummer | 1674966 |
| Momenttrin | 12 |
| Batterispænding | 18V |
| Medleveret tilbehør | Bæltekrog, MetaLoc-kuffertindlæg, uden batteri, uden oplader |
| Lydtryksniveau (dB) | 100 |
| Lydeffektniveau (dB) | 111 |
| Værktøjsopsætning | Udvendig firkant 1/2 " (12,70 mm) |
| Slagantal pr. minut | 4250 |
| Max. moment (NM) | 400 nm |
| Batteri inkl/ekskl. | Uden batteri og lader |
| EAN 1 | 4007430244284 |
| Lev. Varenr. | 602205890 |
| Bruttovægt (KG) | 2 |
| Model | SSW 18 LTX 400 BL |
| Drivmiddel | Akku |
| Vibrationsniveau | 12 m/s² |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Metabo |
| Fabrikantens adresse | Metabo-Allee 1, 72622 Nürtingen |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | www.metabo.com/dk/da/ |
| Importørerens adresse | Helgeshøj Allé 22, 2630 Tåstrup |
| Importørerens webadresse | www.metabo.com/dk/da/kontakt/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager