Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
METABO BS 18 10 MM 2X2,0 WORKSHOP BORE-/SKRUEMASKINE AKKU MED BATTERI OG LADER
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
18V BS 18 10 MM 2X2,0 WORKSHOP. Let og kompakt bore-/skruemaskine til alsidig brug. Leveres inkl. tilbehørssæt med 74 dele, bæltekrog, 2 Li-Powerbatterier (18 V/2,0 Ah) samt SC 60 Plus oplader.
| Produkttype | Bore-/skruemaskine |
| Varenummer | 1820054 |
| Momenttrin | 20 |
| Batterispænding | 18V |
| Batterikapacitet (AH) | 2 Ah |
| Ladetid (MIN.) | 70 |
| Medleveret tilbehør | Selvspændende borepatron, Bæltekrog, 2 Li-Power-batterier (18 V/2,0 Ah), Oplader SC 30, Plastkuffert, Tilbehørssæt |
| Lydtryksniveau (dB) | 70 |
| Lydeffektniveau (dB) | 81 |
| Værktøjsopsætning | Selvspændende borepatron |
| Max. moment (NM) | 48 Nm |
| Max. borediameter træ (MM) | 20 |
| Max. borediameter stål (MM) | 10 |
| Batteri inkl/ekskl. | Med batteri og lader |
| EAN 1 | 4007430285850 |
| Lev. Varenr. | 602207880 |
| Bruttovægt (KG) | 3.599 |
| Model | BS 18 10 MM 2X2,0 WORKSHOP |
| Drivmiddel | Akku |
| Vibrationsniveau | 2,5 m/s² |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Metabo |
| Fabrikantens adresse | Metabo-Allee 1, 72622 Nürtingen |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | www.metabo.com/dk/da/ |
| Importørerens adresse | Helgeshøj Allé 22, 2630 Tåstrup |
| Importørerens webadresse | www.metabo.com/dk/da/kontakt/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager