Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
JUMBO ALUT470 TRANSPORTKASSE L187,4 X B52,5 X H51,5 CM
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
Jumbo Transportkasse ALU
470 Liter m/dæmpe
Ekstra kraftig aluminiumskasse med fuldsvejste samlinger.
Udvendige mål: 1896 x 525 x 515 mm. Indvendige mål: 1874 x 525 x 515 mm. Kapacitet: 470 liter.
Med gasdæmper.
| Produkttype | Transportkasse |
| Varenummer | 1657745 |
| Størrelse | L187,4 x B52,5 x H51,5 cm |
| Indvendige mål | L187,4 x B50 x H50 cm |
| Bredde | 50 CM |
| Længde | 187,4 cm |
| Højde | 50 CM |
| EAN 1 | 5708375001619 |
| Lev. Varenr. | ALUT470 |
| Bruttovægt (KG) | 26.7 |
| Farve | Grå |
| Model | ALUT470 |
| Materiale | Aluminium |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Jumbo Stillads A/S |
| Fabrikantens adresse | Stålvej 9-23 6000 Kolding |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://jumbo.as |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager