Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
JULIANA GRAND OASE MUR ORANGERI EKSKL. SOKKEL 3 MM HÆRDET GLAS ANTRACIT 18,8 M2
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Juliana Grand Oase er et rummeligt drivhus designet til både aktiv dyrkning og samvær. Med plads til krydderurter, frugt og grønt samt et siddeområde giver det mulighed for at kombinere dyrkning og afslapning i samme rum.
De dobbelte stalddøre er placeret i husets langside, hvilket øger tilgængeligheden og skaber en åben følelse. Tagets pyramideform og en sidehøjde på næsten to meter sikrer god ståhøjde og luftighed i hele drivhuset.
Du kan let inddele drivhuset i en dyrkningszone og et siddeområde, så begge funktioner har let adgang uden at genere hinanden. De dobbelte stalddøre gør det nemt at transportere redskaber og planter ind og ud. 3 mm hærdet glas i hele baner sikrer godt lysindfald og en stabil overdækning.
LEVERET TIL KANTSTEN
| Produkttype | Orangeri ekskl. sokkel |
| Varenummer | 2085502 |
| Bredde | 3,68 M |
| Længde | 5,11 m |
| Højde | 3,06 m |
| Antal vinduer | 4 |
| Antal dører | 1 |
| EAN 1 | 5701701098574 |
| Lev. Varenr. | F09857 |
| Areal (M2) | 18,8 m2 |
| Bruttovægt (KG) | 447 |
| Farve | Antracit |
| Model | MUR |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | GRAND OASE |
| Leveringsdato | 2026-06-05T00:00:00 |
| Glastype | 3 mm hærdet glas |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | JULIANA DRIVHUSE A/S |
| Fabrikantens adresse | Sivlandvænget 29, 5260 Odense S |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.juliana.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager