Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 rl. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Havehegnet er fremstillet af varmgalvaniseret tråd svejst i samlingerne og belagt med en PVC-fri plast, der giver overlegen modstand mod påvirkninger fra salt, hav, sand og sol. De vandrette tråde er kreppede, så hegnet kan justeres enkelt i kuperet terræn ved at løsne eller stramme krepningen, hvilket sikrer, at hegnet kommer til at stå opstrammet og pænt. Tråden modstår bøjning forårsaget af vind og temperaturændringer ned til -20 °C, og hegnet er modstandsdygtigt over for skimmel, mos og alger.
Havehegnet anvendes til indhegning af haver, sommerhusgrunde, hundegårde og lignende og kan desuden bruges til afskærmning af træer. Plastbelægningen sikrer en holdbar overflade uden risiko for, at den krakelerer, og produktets egenskaber gør det velegnet til private gør-det-selv-projekter, hvor udseende og lang levetid er vigtige.
| Produkttype | Trådhegn |
| Varenummer | 2338420 |
| Maskestørrelse | 10x10 cm |
| Dimension | 0.60 x 20 m |
| Bredde | 17,5-35 0 |
| Længde | 2000 CM |
| Højde | 60 CM |
| Tykkelse | 2,2 MM |
| Dybde | 0 0 |
| EAN 1 | 5705858721156 |
| Lev. Varenr. | L100-116 |
| Trådiameter (MM) | 2,2 mm |
| Bruttovægt (KG) | 4.5 |
| Farve | Sort |
| Materiale | Galvaniseret |
| Serie | PVC fri |
| Behandling | Plastbelagt |
| Kvantitetmål | RL |
| Fabrikantens navn | RUNWIN |
| Fabrikantens adresse | Qinshi Industral Zone #33 Sanzao, Zhuhai, Guangdong, 519040 |
| Fabrikantens land | Kina |
| Fabrikantens webadresse | www.cnrunwin.com |
| Importørerens adresse | Virkefeltet 4, 8740 Brædstrup, Danmark |
| Importørerens webadresse | nshnordic.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |