Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 pak. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Komplet havehegnspakke klar til opsætning. Pakken indeholder 25 meter plastbelagt trådhavehegn i sort med maskestørrelse 10 x 10 cm og en højde på 90 cm. Hegnet er velegnet til indhegning af haven og kan bruges som midlertidigt hundehegn.
Pakken inkluderer 10 sortlakerede tentorpæle i Ø10 x 1450 mm og 60 meter bindetråd. Pælene sættes med en afstand på ca. 3 meter og fastgøres til hegnet med den medfølgende bindetråd, så opsætningen bliver enkel og holdbar.
Den plastbelagte overflade giver en ensartet sort finish, så hegnet fremstår diskret i haven. Maskestørrelsen 10 x 10 cm sikrer nem gennemkig og luftgennemstrømning, samtidig med at det markerer grænsen klart.
Med pæleafstand på ca. 3 meter kræver opsætningen få pæle pr. strækning, og den medfølgende bindetråd forenkler fastgørelsen af hegnet til pælene.
Samlet mål B: 2500 x H: 90 cm giver 25 m hegn i 90 cm højde og passer til almindelig indhegning af haven. Pælene er sortlakerede for et ensartet udtryk.
| Produkttype | Hegn |
| Varenummer | 1935012 |
| Maskestørrelse | 10x10 cm |
| Dimension | 0.90 x 25 m |
| Bredde | 17,5-35 0 |
| Længde | 2500 CM |
| Højde | 90 CM |
| EAN 1 | 5705858069203 |
| Lev. Varenr. | 900-030 |
| Trådiameter (MM) | 1,60/2,10 mm |
| Bruttovægt (KG) | 17.62 |
| Farve | Sort |
| Materiale | Metal og plastik |
| Overflade | Plastbelagt |
| Behandling | Plastbelagt |
| Kvantitetmål | PAK |
| Fabrikantens navn | NSH NORDIC A/S |
| Fabrikantens adresse | Virkefeltet 4, 8740 Brædstrup |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.nshnordic.com/danish/forside |
| Importørerens adresse | Virkefeltet 4, 8740 Brædstrup, Danmark |
| Importørerens webadresse | nshnordic.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager