Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 rl. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Havehegnet er fremstillet af varmgalvaniseret tråd, der er svejst i samlingerne. Det sølvfarvede udseende følger direkte af galvaniseringen og giver en klassisk, neutral afgrænsning til haven.
Hegnet kan anvendes til indhegning af haver, sommerhusgrunde, hundegårde og lignende, og det kan desuden benyttes til afskærmning af træer. Svejsningerne sikrer stabilitet og styrke, så hegnet holder formen under normal brug.
De vandrette tråde er krepperet, hvilket gør opsætning lettere, også i kuperet terræn. Afstanden mellem de lodrette og vandrette tråde er 10 cm, svarende til maskestr. B10xH10CM, hvilket giver en tæt men gennemsigtig struktur, der markerer området uden helt at skærme for udsyn.
Hegnet leveres i målet 90 cm x 25 m. Såfremt man ønsker en længere holdbarhed, anbefales havehegn med plastbelægning.
| Produkttype | Hegn |
| Varenummer | 5018804 |
| Maskestørrelse | 10x10 cm |
| Dimension | 0.90 x 25 m |
| Bredde | 25 M |
| Længde | 25 M |
| Højde | 90 CM |
| Tykkelse | 1,6 MM |
| EAN 1 | 5705858014036 |
| Lev. Varenr. | 106-488 |
| Trådiameter (MM) | 1,60 mm |
| Bruttovægt (KG) | 7.5 |
| Farve | Sølv |
| Materiale | Metal |
| Overflade | Galvaniseret |
| Behandling | Galvaniseret |
| Kvantitetmål | RL |
| Fabrikantens navn | RUNWIN |
| Fabrikantens adresse | Qinshi Industral Zone #33 Sanzao, Zhuhai, Guangdong, 519040 |
| Fabrikantens land | Kina |
| Fabrikantens webadresse | www.cnrunwin.com |
| Importørerens adresse | Virkefeltet 4, 8740 Brædstrup, Danmark |
| Importørerens webadresse | nshnordic.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |