Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 rl. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
0% PVC havehegn fremstillet af varmgalvaniseret tråd, svejst i samlingerne. De vandrette tråde er kreppet, hvilket gør det lettere at opsætte hegnet i kuperet terræn, da trådene kan løsnes eller strammes, så hegnet står opstrammet og pænt. Efter svejsning er hegnet belagt med en PVC-fri plast, som giver overlegen modstand mod salt, hav, sand og sol og forhindrer, at overfladen krakelerer. Den anvendte tråd modstår bøjning ved vind og temperaturændringer ned til -20 grader. Hegnet bruges til indhegning af haver, sommerhusgrunde, hundegårde og til afskærmning af træer. Det er modstandsdygtigt over for skimmel, mos og alger.
Den kreppede opbygning gør det nemt at opnå et stramt og ensartet resultat i ujævnt terræn uden hyppig efterspænding. Plastbelægningen bevarer overfladen uden krakelering og kræver minimal rengøring, da skimmel, mos og alger ikke let fæster sig. Hegnet er EU-fremstillet.
| Produkttype | Hegn |
| Varenummer | 5945440 |
| Maskestørrelse | 5x10 cm |
| Dimension | 1.20 x 25 m |
| Bredde | 17,5-35 0 |
| Længde | 25 M |
| Højde | 120 CM |
| Tykkelse | 2,1 MM |
| Dybde | 0 0 |
| EAN 1 | 5705858006123 |
| Lev. Varenr. | 106-400 |
| Trådiameter (MM) | 1,60/2,10 mm |
| Bruttovægt (KG) | 16.2 |
| Farve | Grøn |
| Materiale | Metal og plastik |
| Overflade | Plastbelagt |
| Behandling | Plastbelagt |
| Kvantitetmål | RL |
| Fabrikantens navn | RUNWIN |
| Fabrikantens adresse | Qinshi Industral Zone #33 Sanzao, Zhuhai, Guangdong, 519040 |
| Fabrikantens land | Kina |
| Fabrikantens webadresse | www.cnrunwin.com |
| Importørerens adresse | Virkefeltet 4, 8740 Brædstrup, Danmark |
| Importørerens webadresse | nshnordic.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |