Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 pak. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Komplet havehegnspakke på 25 meter i grøn plastbelagt varmgalvaniseret tråd, svejst i samlingerne. Maskestørrelse 5 x 10 cm og en højde på 80 cm gør hegnet velegnet til indhegning af haver, sommerhusgrunde og hundegårde.
De vandrette tråde er kreppet, hvilket letter opsætningen i kuperet terræn. Hegnet kan også anvendes til afskærmning af træer og giver en sikker og diskret afgrænsning omkring områder.
Komplet hegnspakke er klar til opsætning og leveres med træpæle og kramper. Pælene monteres på hegnet med de medfølgende kramper, og de kreppede vandrette tråde giver fleksibilitet når terrænet skifter højde. Trådens plastbelægning beskytter overfladen og giver et ensartet grønt finish, så hegnet fremstår diskret i haven.
Giver tydelig afgrænsning uden at lukke udsyn. Maskestørrelsen sikrer god gennemstrømning af luft.
| Produkttype | Hegn |
| Varenummer | 1908708 |
| Maskestørrelse | 5x10 cm |
| Dimension | 0.80 x 25 m |
| Bredde | 17,5-35 0 |
| Længde | 2500 CM |
| Højde | 80 CM |
| EAN 1 | 5705858058986 |
| Lev. Varenr. | 900-010 |
| Trådiameter (MM) | 1,60/2,10 mm |
| Bruttovægt (KG) | 42.42 |
| Farve | Grøn |
| Materiale | Metal og plastik |
| Overflade | Plastbelagt |
| Behandling | Plastbelagt |
| Kvantitetmål | PAK |
| Fabrikantens navn | NSH NORDIC A/S |
| Fabrikantens adresse | Virkefeltet 4, 8740 Brædstrup |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.nshnordic.com/danish/forside |
| Importørerens adresse | Virkefeltet 4, 8740 Brædstrup, Danmark |
| Importørerens webadresse | nshnordic.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager