Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
HALLS ICON 8 PLANTHOUSE - 9.7 M2 LAMEL L356 CM DRIVHUS HYLDE
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
Forventet på online lager: 01.05.2026
Leveringstid herefter: 6-10 hverdage
Lamellereolen monteres direkte i profilerne på dit drivhus, enten i gavlen eller langs sidevæggen. Den giver en stabil afsætningsflade til småplanter, potter, bakker og haveredskaber, og lamellerne fremmer god luftcirkulation. Når planterne vokser i højden, klapper du reolen nemt ned og får mere friplads.
Holderne i stål er fleksible og kan justeres til forskellige profilafstande, så du kan vælge den størrelse, der passer til din drivhusmodel og ønsket placering.
Sørg for, at lamellængden er større end afstanden mellem profilerne for at sikre stabilt hold, og efterlad tilstrækkelig afstand ved montering, så reolen kan klappes ned uden problemer.
Reolen fungerer også godt monteret på en væg i garagen eller udekøkkenet og skaber ekstra afsætningsplads. Bemærk, at skruer til vægmontering ikke medfølger.
Med kroge, potte- eller ringholdere og flere reoler kan du strukturere drivhuset, så alt har sin plads. Pulverlakeret aluminium er modstandsdygtigt, fugtbestandigt og let at rengøre; en hurtig aftørring holder reolen pæn til brug.
| Produkttype | Drivhus hylde |
| Varenummer | 2525811 |
| Bredde | 21,80 cm |
| Længde | 356 CM |
| Højde | 2,50 cm |
| EAN 1 | 5701701203053 |
| Lev. Varenr. | HR01935 |
| Bruttovægt (KG) | 13.09 |
| Model | Lamel L356 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Icon 8 Planthouse - 9.7 m2 |
| Leveringsdato | 2026-05-08T00:00:00 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | JULIANA DRIVHUSE A/S |
| Fabrikantens adresse | Sivlandvænget 29, 5260 Odense S |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.juliana.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager