Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
HALLS ICON 6 PLANTHOUSE 7.3 M2 LAMEL L356 CM DRIVHUS HYLDE
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
Forventet på online lager: 01.05.2026
Leveringstid herefter: 6-10 hverdage
Lamellereolen monteres direkte i profilerne på dit drivhus – enten i gavlen eller langs sidevæggen. Den giver en stabil afsætningsflade til småplanter, potter, bakker og haveredskaber, så du kan arbejde overskueligt. Når planterne vokser i højden, klapper du reolen nemt ned og skaber straks mere friplads.
Reolen gør sig også godt på en væg, for eksempel i garagen eller udekøkkenet, og giver dér ekstra opbevaringsplads. Bemærk: Skruer til vægmontering medfølger ikke.
Lamellerne i sort pulverlakeret aluminium er holdbare, modstandsdygtige over for fugt og nemme at rengøre. Designet fremmer luftcirkulation omkring potterne, hvilket kan hjælpe med at holde planter tørre mellem vanding. Holderne i stål kan justeres fleksibelt til forskellige profilafstande, så du vælger den rette placering og størrelse til dit drivhus. Vælg den størrelse, der passer til din drivhusmodel, og juster holderne efter profilafstanden.
En hurtig aftørring – og arbejdet i drivhuset kan fortsætte.
| Produkttype | Drivhus hylde |
| Varenummer | 2525801 |
| Bredde | 21,80 cm |
| Længde | 356 CM |
| Højde | 2,50 cm |
| EAN 1 | 5701701203046 |
| Lev. Varenr. | HR01930 |
| Bruttovægt (KG) | 13.09 |
| Model | Lamel L356 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Icon 6 Planthouse 7.3 m2 |
| Leveringsdato | 2026-05-08T00:00:00 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | JULIANA DRIVHUSE A/S |
| Fabrikantens adresse | Sivlandvænget 29, 5260 Odense S |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.juliana.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager