Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
HALLS ICON 6 GARDENHOUSE 8,6 M2 LAMEL L292 CM DRIVHUS HYLDE
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Lamellereolen monteres direkte i profilerne på dit drivhus – enten i gavlen eller langs sidevæggen. Den giver en stabil afsætningsflade til småplanter, potter, bakker og haveredskaber.
Når planterne vokser, klapper du reolen nemt ned og får straks mere friplads.
Lamellerne i sort pulverlakeret aluminium er holdbare, nemme at vedligeholde og fremmer luftcirkulationen.
Reolen fungerer også godt på en væg i garage eller udekøkken og skaber ekstra afsætningsplads.
Holderne i stål kan justeres fleksibelt til forskellige profilafstande, så du kan finde den rette pasform til din placering.
Med kroge, potte- eller ringholdere kan du strukturere dit drivhus overskueligt og få hurtigere overblik over redskaber og planter. Flere reoler kan kombineres for at udnytte vertikal plads optimalt.
Pulverlakeret aluminium er modstandsdygtigt og fugtbestandigt, så en hurtig aftørring holder reolen pæn og klar til arbejde.
Lamellerne fremmer luftcirkulationen og giver et ryddeligt og professionelt udtryk i drivhuset.
| Produkttype | Drivhus hylde |
| Varenummer | 2525800 |
| Bredde | 21,80 cm |
| Længde | 292 CM |
| Højde | 2,50 cm |
| EAN 1 | 5701701203060 |
| Lev. Varenr. | HR01929 |
| Bruttovægt (KG) | 11.67 |
| Model | Lamel L292 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | icon 6 gardenhouse 8,6 m2 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | JULIANA DRIVHUSE A/S |
| Fabrikantens adresse | Sivlandvænget 29, 5260 Odense S |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.juliana.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager