Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
HALLS ICON 6 - 4.9 M2 LAMEL L235 CM DRIVHUS HYLDE
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Udnyt pladsen optimalt med HALLS ICON 6, en foldbar lamelhyllde til drivhuse. Lamellereolen monteres direkte i profilerne på dit drivhus, enten i gavlen eller langs sidevæggen, og giver en stabil afsætningsflade til småplanter, potter, bakker eller haveredskaber. Når planterne vokser, klapper du reolen nemt ned og skaber straks mere friplads.
Reolen giver en ryddelig og overskuelig opbevaring, så du hurtigt kan finde redskaber og potter under plantearbejde.
Lamellerne i sort pulverlakeret aluminium er holdbare, nemme at vedligeholde og fremmer luftcirkulationen omkring planter og potter. Overfladen er modstandsdygtig og fugtbestandig, og en hurtig aftørring – og arbejdet i drivhuset kan fortsætte. Reolen fungerer også godt på en væg i garage eller udekøkken, hvor den giver ekstra afsætningsplads til potter og redskaber. Skruer til vægmontering medfølger ikke.
Med kroge, potte- eller ringholdere og flere reoler kan du strukturere dit drivhus overskueligt, så alt har sin plads og findes hurtigere.
| Produkttype | Drivhus hylde |
| Varenummer | 2525786 |
| Bredde | 21,80 cm |
| Længde | 235 CM |
| Højde | 2,50 cm |
| EAN 1 | 5701701202995 |
| Lev. Varenr. | HR01927 |
| Bruttovægt (KG) | 9.31 |
| Model | Lamel L235 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Icon 6 - 4.9 m2 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | JULIANA DRIVHUSE A/S |
| Fabrikantens adresse | Sivlandvænget 29, 5260 Odense S |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.juliana.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager