Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Gripo forgreningsled med 5 udtag med klaplåg. Dette forgreningsled er med jord og 1 meter ledning.
| Produkttype | Stikdåse |
| Varenummer | 2071224 |
| IP klasse | IP44 |
| Antal udtag | 5 |
| Spænding (V) | 230V |
| EAN 1 | 5709119075163 |
| Lev. Varenr. | 7516 |
| Kabellængde | 1 m kabel |
| Bruttovægt (KG) | 0.51 |
| Farve | Sort |
| Watt | 2990W |
| Materiale | Plast |
| Ledningstype | 3x1,5mm |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | DVA A/S |
| Fabrikantens adresse | Meterbuen 26, 2740 Skovlunde |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://dva.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |