Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
GEO-FENNEL FL300 HV-G KOMPLET ROTATIONSLASER LASER: 1200 M
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
| Produkttype | Rotationslaser |
| Varenummer | 2094293 |
| Rækkevidde | Med modtager 1200 M |
| Medleveret tilbehør | Modtager FR 45, fjernbetjening, væg/loft beslag, magnetisk måltavle, batterirum til Alkaline, laserbriller, oplader, stativ, stadie |
| Måleområde | Laser: 1200 M |
| Selvnivilleringsområde | ± 5° |
| Stativfæste | 5/8" |
| IP klasse | IP66 |
| Nøjagtighed | Vandret: ± 0,75 mm/10 m Lodret: ± 1 mm/10 m |
| Batteri inkl/ekskl. | Med batteri |
| EAN 1 | 5703572000113 |
| Lev. Varenr. | GF-F214045K |
| Bruttovægt (KG) | 11.5 |
| Model | FL300 HV-G Komplet |
| Arbejdstemperatur | -10°C - +50°C |
| Laserklasse | 2 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | geo-FENNEL GmbH |
| Fabrikantens adresse | Kupferstrasse 6, Baunatal |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | www.geo-fennel.de |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |