Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
GEO-FENNEL FL 155 HV-G KOMPLET ROTATIONSLASER LASER: 600 M/FJERNBETJENING: 150 M
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
| Produkttype | Rotationslaser |
| Varenummer | 2094287 |
| Rækkevidde | 600 M |
| Medleveret tilbehør | Modtager FR 45 med beslag, batteribeholder til alkaliske batterier, kuffert, elevatorstativ, stadie, fjernbetjening, Li-Ion genopladeligt batteri med oplader |
| Måleområde | Laser: 600 M/Fjernbetjening: 150 M |
| Selvnivilleringsområde | ± 6° |
| Stativfæste | 5/8" |
| IP klasse | IP65 |
| Nøjagtighed | Vandret: ± 0,5 mm/10 m |
| Batteri inkl/ekskl. | Med batteri |
| EAN 1 | 5703572000090 |
| Lev. Varenr. | GF-F213145K |
| Bruttovægt (KG) | 11.5 |
| Model | FL 155 HV-G komplet |
| Arbejdstemperatur | –20 °C til +50 °C |
| Laserklasse | 2 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | geo-FENNEL GmbH |
| Fabrikantens adresse | Kupferstrasse 6, Baunatal |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | www.geo-fennel.de |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager