Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
| Produkttype | Smartplug |
| Varenummer | 2287644 |
| Størrelse | Ø55x77 mm |
| IP klasse | IP44 |
| Dæmpbar | Nej |
| Spænding (V) | 230-250V |
| EAN 1 | 5713692020021 |
| Lev. Varenr. | 202002 |
| Bruttovægt (KG) | 0.145 |
| Farve | Sort/grøn |
| Model | UDE IP 44 |
| Watt | 3680W |
| Serie | Smart |
| Ampere | 16 A |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Foss Europe A/S |
| Fabrikantens adresse | Industrivej 20, 5492 Vissenbjerg |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | FESH.DK |
| Importørerens adresse | Industrivej 20, 5492 Vissenbjerg |
| Importørerens webadresse | FESH.DK |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |