Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
KWB Rundsavklinge TCT er angivet med dimensionerne Ø254 x 30 mm og mærkningen T60. Den fremgår også som EINHELL RUNDSAVKLINGE Ø254 X 30 MM og i kort form som Kwb TCT-rundsavsklinge Ø254x30 mm T60. Oplysningerne fastlægger tydelige tekniske data om diameter, borehul og tandkonfiguration.
Teksten præsenterer klingen som en TCT-udførelse med betegnelsen T60, og de angivne mål gør det nemt at identificere den korrekte klinge ved bestilling eller sammenligning. Brug de præcise mål og den angivne tandbetegnelse som reference ved valg af reservedel eller ved søgning efter tilsvarende produkter.
| Produkttype | Rundsavklinge |
| Varenummer | 2344464 |
| Klingehildiameter (MM) | 30 |
| EAN 1 | 4009315895611 |
| Lev. Varenr. | 49589561 |
| Skivediamteter (MM) | 254mm |
| Bruttovægt (KG) | 0.87 |
| Dimension | Ø254 x 30 mm |
| Huldimension | 30 mm |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Einhell Germany AG |
| Fabrikantens adresse | Wiesenweg 22, 94405 Landau |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | https://einhell.com |
| Importørerens adresse | Vejlbjergvej 5, 8240 Risskov |
| Importørerens webadresse | https://www.einhell.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |