Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
EGLO FRANIA-SD plafond med 3-trins dæmp (25%, 50% og 100%), hvid kunststofskærm, Ø33cm, 14,6W LED, 1600LM, 3000K. IP20
| Produkttype | Plafond |
| Varenummer | 2109692 |
| Diameter (MM) | Ø330 mm |
| Størrelse | 16,5 |
| IP klasse | IP20 |
| Dæmpbar | Ja |
| Spænding (V) | 220-240V |
| Bredde | 33 CM |
| Længde | 0 0 |
| Højde | 0 0 |
| Inkl. lyskilde | Ja |
| EAN 1 | 9002759338473 |
| Lev. Varenr. | 33847 |
| Bruttovægt (KG) | 1.5 |
| Farve | Hvid |
| Model | FRANIA dæmpbar |
| Watt | 16,5W |
| Fatning | LED |
| Lumen | 1600 lm |
| Materiale | Stål/plast |
| Kelvin | 3000 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | EGLO Leuchten GmbH |
| Fabrikantens adresse | Heiligkreuz 22, 6136 Pill |
| Fabrikantens land | Østrig |
| Fabrikantens webadresse | www.eglo.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag