Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
EGLO GU10 LED COB (ChipOnBoard) lyskilde med varm hvidt lys, der kan dæmpes, uden brug af lysdæmper, i 3 trin med almindelig afbryder. Længde 60 mm, Diameter 50 mm. GU10 LED 4,8 Watt. 400/200/100 Lumen, 3000 Kelvin.
| Produkttype | LED pære |
| Varenummer | 2277141 |
| Lyskildeform | Spot |
| Diameter (MM) | Ø50 mm |
| Størrelse | 4,8 |
| Svarende til | 57 |
| Dæmpbar | Ja |
| Stk. pr. pakke | 1 |
| EAN 1 | 9008606229000 |
| Lev. Varenr. | 110178 |
| Bruttovægt (KG) | 0.03 |
| Farve | Hvid |
| Model | COB |
| Watt | 4,8W |
| Fatning | GU10 |
| Lumen | 400 lm |
| Energiklasse | D |
| Kelvin | 3000 K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | EGLO Leuchten GmbH |
| Fabrikantens adresse | Heiligkreuz 22, 6136 Pill |
| Fabrikantens land | Østrig |
| Fabrikantens webadresse | www.eglo.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |