Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
DEWALT 230V kompakt bordsav med 1850W motor, udviklet til præcis savning i konstruktionstømmer. Den kompakte opbygning gør maskinen velegnet til mobile byggepladser og garageværkstedet, hvor plads og håndtering er vigtig.
Maskinen har et 2-positioners anslag med maks. 610mm kapacitet og tilbyder en skæredybde på 65mm ved 90° og 45mm ved 45°. En-hånds geringsindstilling og nulstrøms-kontakt bidrager til sikker og effektiv brug.
Brugeren får præcise og ensartede snit ved almindelige tømmeropgaver takket være den faste base i støbt aluminium og en-hånds geringsindstilling.
Gummifødderne mindsker vibrationer og holder saven stabil under arbejde. Den nulstrøms-kontakt øger sikkerheden ved at forhindre uønsket start.
Med 2-positioners anslag og op til 610mm kapacitet kan du kappe større emner uden at gå på kompromis med præcisionen. Airlock-kompatibilitet og forberedt for ToolConnect-tag øger savens fleksibilitet i værksted og på byggeplads.
Med det gennemsigtige beskyttelseshylster er savklingen afskærmet under brug, sikkert.
| Produkttype | Bordrundsav |
| Varenummer | 2072393 |
| Medleveret tilbehør | Gennemsigtigt beskyttelseshylster til savklinge (1 600 A00 J6Z) |
| Klingehildiameter (MM) | 30 |
| EAN 1 | 5035048723371 |
| Lev. Varenr. | DWE7485-QS |
| Skivediamteter (MM) | 210mm |
| Bruttovægt (KG) | 25 |
| Model | DWE7485 |
| Drivmiddel | 230V |
| Totaleffekt | 1850W |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Stanley Black & Decker Deutschland GmbH |
| Fabrikantens adresse | Black & Decker Str. 40, D-65510 Idstein |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | https://www.2helpu.com/world/ |
| Importørerens adresse | Havnegade 39. 1058 København K Denmark (Leverandør) |
| Importørerens webadresse | www.stanleyblackanddecker.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |