Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
DeWalt 125mm excentersliber med 280 Watt motor og variabel hastighed fra 8.000 - 12.000 rystelser/min. sikrer en kontrolleret og effektiv slibehastighed til alle materialer. Lavt vibrationsniveau betyder, at maskinen kan anvendes i længere perioder uden, at brugeren bliver træt. Indbygget støvudblæsningsport gør det muligt at tilkoble en støvsuger direkte eller bruge DEWALT Airlock system for bedre støvkontrol. Produktet indgår i DEWALTs Perform&Protect og er egnet til gør-det-selv-projekter, hvor både resultat og komfort er vigtige. Den variable hastighed gør det muligt at tilpasse slibehastigheden til opgavens krav og giver bedre kontrol ved både fine og mere krævende opgaver. Indbygget støvudblæsningsport kombineret med de medleverede stof-støvposer reducerer støvspredning, gør rengøringen hurtigere og sikrer bedre udsyn til overfladen under arbejdet. Lavt vibrationsniveau øger brugerkomforten og bidrager til et mere præcist resultat ved længere arbejdsperioder. DWE6423 er velegnet til gør-det-selv-projekter, hvor håndtering og støvkontrol er vigtige. Reduceret støv i luften giver et renere arbejdsmiljø og bedre synlighed ved slibning. Medleveret tilbehør letter oprydningen.
| Produkttype | Excentersliber |
| Varenummer | 1820534 |
| Medleveret tilbehør | Stof-støvposer med indbyggede støvdyser |
| Lydtryksniveau (dB) | 80 |
| Bredde | 14,5 CM |
| Længde | 26 CM |
| Højde | 15,5 CM |
| Optagen effekt watt | 280 W |
| EAN 1 | 5035048553954 |
| Lev. Varenr. | DWE6423-QS |
| Skivediamteter (MM) | 125mm |
| Bruttovægt (KG) | 1.873 |
| Model | DWE6423 |
| Watt | 280W |
| Drivmiddel | 230V |
| Vibrationsniveau | 2,50 m/s² |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Stanley Black & Decker Deutschland GmbH |
| Fabrikantens adresse | Black & Decker Str. 40, D-65510 Idstein |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | https://www.2helpu.com/world/ |
| Importørerens adresse | Havnegade 39. 1058 København K Denmark (Leverandør) |
| Importørerens webadresse | www.stanleyblackanddecker.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |