Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Dewalt tykkelseshøvl med kraftig 1800W motor, som nemt klarer opgaver på store overflader. Høvlens 10000 omdr./min. sikrer effektiv materialefjernelse og en jævn overflade.
Låsefaciliteten fastholder høvlen under arbejde, så du opnår et blødt og højkvalitets resultat. Det store fremføringsbord giver god materialestøtte ved bearbejdning af større emner, og i basen findes huller, så maskinen kan fastgøres til arbejdsbænken for ekstra stabilitet.
Tykkelsesskalaen og sporet til fjernelse af materiale sammen med den graduerede dybdekrank gør det nemt at finindstille afretningen og opnå præcise snit.
Høvlens opbygning giver præcis kontrol ved bearbejdning af større materialer og leverer et veludført resultat, hvor både indstilling og gentagelsesnøjagtighed har betydning.
Det store fremføringsbord og muligheden for fastgørelse til arbejdsbænk øger stabiliteten ved længere arbejdsgange, så du kan arbejde med større emner uden unødvendig vibration. Låsefaciliteten gør det lettere at gentage indstillinger for ensartede resultater over flere gennemløb. Den graduerede dybdekrank muliggør finjustering ved præcise snit.
| Produkttype | Tykkelseshøvl |
| Varenummer | 5859874 |
| Størrelse | 317 |
| Medleveret tilbehør | Støvdyse og adapter, Nøgle, Skiftenøgle, Guide til klingeskift |
| Lydtryksniveau (dB) | 108 |
| Bredde | 59 CM |
| Længde | 42 CM |
| Højde | 52 CM |
| Optagen effekt watt | 1800 W |
| EAN 1 | 5011402272112 |
| Lev. Varenr. | DW733-QS |
| Bruttovægt (KG) | 40.8 |
| Model | DW733-QS |
| Watt | 1800W |
| Drivmiddel | 230V |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Stanley Black & Decker Deutschland GmbH |
| Fabrikantens adresse | Black & Decker Str. 40, D-65510 Idstein |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | https://www.2helpu.com/world/ |
| Importørerens adresse | Havnegade 39. 1058 København K Denmark (Leverandør) |
| Importørerens webadresse | www.stanleyblackanddecker.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |