Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
DEWALT DCS520NT DYKSAV AKKU 54V UDEN BATTERI OG LADER
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
54V XR FLEXVOLT dyksav, løs enhed i TSTAK. Systemet giver 230V ydelse fra akku-værktøj.
Parallelt snit sikrer god og konstant placering af hånden under savningen.
Variabel hastighed gør det muligt at tilpasse omdrejning til forskellige materialer.
En 42-tænders rundsavsklinge giver fin og præcis finish med begrænset flosning i laminater.
Anti-kickback-funktion forhindrer saven i at bevæge sig baglæns langs skinnen under savning.
Den medfølgende skærm muliggør op til 90% støvudsugning, og en savdybde på 55 mm passer til de mest almindelige dørstørrelser.
Produktet leveres som løs enhed uden batteri og lader og inkl. TSTAK værktøjskasse.
Den 42-tænders klinge på 165 mm giver rene og præcise snit i laminater og træ med begrænset flosning.
Variabel hastighed kombineret med anti-kickback øger både sikkerhed og snitkvalitet ved skiftende materialer. Muligheden for op til 90% støvudsugning hjælper med at holde snitelinjen fri for støv og giver bedre overblik under arbejdet også nemt.
| Produkttype | Dyksav |
| Varenummer | 1880494 |
| Batterispænding | 54V |
| Medleveret tilbehør | 42-tænders rundsavsklinge, TSTAK værktøjskasse |
| Lydtryksniveau (dB) | 822 |
| Lydeffektniveau (dB) | 932 |
| Klingehildiameter (MM) | 20 |
| Skærebredde gering | 44 |
| Bredde | 34 CM |
| Længde | 44 CM |
| Højde | 30 CM |
| Batteri inkl/ekskl. | Uden batteri og lader |
| EAN 1 | 5035048642986 |
| Lev. Varenr. | DCS520NT-XJ |
| Skivediamteter (MM) | 165mm |
| Bruttovægt (KG) | 7.15 |
| Model | DCS520NT |
| Drivmiddel | Akku |
| Vibrationsniveau | 1,10 m/s² |
| Geringsvinkel | 47 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Stanley Black & Decker Deutschland GmbH |
| Fabrikantens adresse | Black & Decker Str. 40, D-65510 Idstein |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | https://www.2helpu.com/world/ |
| Importørerens adresse | Havnegade 39. 1058 København K Denmark (Leverandør) |
| Importørerens webadresse | www.stanleyblackanddecker.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |