Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
DEWALT DCG200NT-XJ MURRILLESKÆRER AKKU 54V UDEN BATTERI OG LADER
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Murrillefraser fra DEWALT med 54V kulløs motor leverer øget ydeevne til krævende opgaver. Maskinen er designet til effektiv rillefræsning og hurtig arbejdsgang uden kompromis på kraft.
Elektronisk bremse stopper straks skiven, når kontakten slippes, for øget sikkerhed. Elektronisk kobling reducerer kick back, hvis skiven kører fast, så du får bedre kontrol ved vanskelige snit.
Skærm med værktøjsfri hurtigudløser giver hurtig adgang til klingebyte og gør vedligeholdelse enklere for både private gør-det-selv'ere og professionelle.
Maskinens kraft og elektroniske sikkerhed gør den velegnet til krævende skæroperationer, hvor præcision og driftssikkerhed er vigtigt. Den hurtige adgang til klingen mindsker spildtid ved service.
Med de medfølgende 2 x Premium diamantklinger og afstandsstykker i flere størrelser kan du tilpasse fræsedybden og opretholde præcise resultater. Dyb TSTAK værktøjskasse giver organiseret opbevaring af udstyr og tilbehør.
Leveres uden batteri og lader, så batteri og lader skal anskaffes separat.
Produktet er designet til både gør-det-selv'ere og professionelle brugere, der kræver robusthed og pålidelig ydeevne i dagligt arbejde.
| Produkttype | Murrilleskærer |
| Varenummer | 2073813 |
| Batterispænding | 54V |
| Medleveret tilbehør | 2 x Premium diamantklinger, dyb TSTAK værktøjskasse, 3mm, 6mm, 9mm & 12mm afstandsstykker, mejsel og unbraconøgle. |
| Lydtryksniveau (dB) | 102 |
| Lydeffektniveau (dB) | 113 |
| Klingehildiameter (MM) | 14 |
| Batteri inkl/ekskl. | Uden batteri og lader |
| Afgiven effekt watt | - |
| EAN 1 | 5035048705438 |
| Lev. Varenr. | DCG200NT-XJ |
| Skivediamteter (MM) | 125mm |
| Bruttovægt (KG) | 3.7 |
| Skæredybde | 32 mm |
| Model | DCG200NT-XJ |
| Dimension | 44x29,5x33,5 cm |
| Drivmiddel | Akku |
| Vibrationsniveau | 4,7 m/s² |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Stanley Black & Decker Deutschland GmbH |
| Fabrikantens adresse | Black & Decker Str. 40, D-65510 Idstein |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | https://www.2helpu.com/world/ |
| Importørerens adresse | Havnegade 39. 1058 København K Denmark (Leverandør) |
| Importørerens webadresse | www.stanleyblackanddecker.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager