Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Selvnivellerende krydslinjelaser på Multi Volt XR batteriplatform, kompatibel med 18V og 12V batterier. Laserens grønne stråle giver fuld lysstyrke og øget synlighed, hvilket udvider arbejdsområdet til 30 m og op til 50 m med detektor. Nøjagtigheden er +/-3 mm ved 10 m, og finjusteringsknappen sikrer præcis opstilling. Variabel blinksekvens og fuldtids pulstilstand gør laseren fleksibel til både manuel brug og kombination med detektor. Låsependulet beskytter interne komponenter under transport, og batteriindikatoren viser tilbageværende strøm. Leveres ekskl. batteri og lader. Multi Volt XR-platformen giver ekstra lang driftstid ved brug med kompatible batterier. Batteriindikatoren gør det enkelt at følge tilbageværende driftstid, så du kan planlægge arbejdet uden afbrydelser. Låsependulet beskytter apparatet under transport. Variabel blinksekvens og fuldtids pulstilstand giver fleksible indstillinger til både manuel markering og arbejde med detektor. Ved brug af detektor øges rækkevidden til 50 m, hvilket gør laseren anvendelig over større afstande.
| Produkttype | Krydslaser |
| Varenummer | 2256832 |
| Batteritype | 12V/18V |
| Rækkevidde | 30m (50m med detektor) |
| Måleområde | 30 meter |
| Nøjagtighed | +/-3 mm @ 10m |
| Batteri inkl/ekskl. | Uden batteri |
| EAN 1 | 5054905296377 |
| Lev. Varenr. | DCE088NG18-XJ |
| Bruttovægt (KG) | 3.6 |
| Model | DCE088NG18-XJ |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Stanley Black & Decker Deutschland GmbH |
| Fabrikantens adresse | Black & Decker Str. 40, D-65510 Idstein |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | https://www.2helpu.com/world/ |
| Importørerens adresse | Havnegade 39. 1058 København K Denmark (Leverandør) |
| Importørerens webadresse | www.stanleyblackanddecker.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager