Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
CMT HM bor til boring i Eternit og Hardieplank.
| Produkttype | Bor |
| Varenummer | 1978610 |
| Diameter (MM) | Ø8 mm |
| Værktøjsopsætning | S10 |
| Længde | 70 MM |
| Lev. Varenr. | 314.080.11P |
| Nyttelængde (MM) | 35 mm |
| Bruttovægt (KG) | 0.06 |
| Dimension | 8x35/70 mm |
| Indhold | 1 stk |
| Serie | 314 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | CMT Utensili S.p.A |
| Fabrikantens adresse | Via della Meccanica, 61122 Chiusa di Ginestreto |
| Fabrikantens land | Italien |
| Fabrikantens webadresse | www.cmtutensili.com |
| Importørerens adresse | Tjelevej 38, 7400 Herning |
| Importørerens webadresse | www.p-v.dk |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |