Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
BYGNORDIC TORMOD INKL. TAGSHINGELS OG GULV HYTTE 11,3 + 4,9 + 6,2 M2
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-4 uger
BYGNORDIC TORMOD er en robust bjælkehytte i standardmål til haveløsninger og opbevaring. Bygningen består af 44 mm tykke bjælker, som giver et solidt og klassisk udtryk. Hyttearealet er 11,3 m2 med et tilhørende redskabsrum på 5,1 m2 samt en overdækning på 6,2 m2, hvilket skaber fleksible muligheder til værktøj, cykler eller udendørs ophold. Ruderne er to-lags termoglas, som bidrager til bedre isolering og et afsluttet look.
Hytten måler inkl. overdækning B510 x D430 cm, hvilket gør den velegnet til placering tæt ved huset eller som fritstående redskabshus. Leveres usamlet, så du selv kan samle og tilpasse efter placering og underlag. Produktnavnet indeholder information om tagshingels og gulv i overskriften.
| Produkttype | Hytte |
| Varenummer | 9210195 |
| Antal rum | 2 |
| Bjælketykkelse (CM) | 44 |
| Dørhængsling | Højre |
| Udvendige mål | B508xD428 cm |
| Bredde | 5,08 m |
| Længde | 4,28 m |
| Højde | 2,47 M |
| Væg tykkelse | 44 |
| Areal (M2) | 11,3 + 4,9 + 6,2 m2 |
| Bruttovægt (KG) | 1867.5 |
| Farve | Umalet |
| Model | inkl. tagshingels og gulv |
| Materiale | Træ |
| Serie | TORMOD |
| Overflade | Ubehandlet |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | XL-BYG A.M.B.A |
| Fabrikantens adresse | Holmstrupgårdvej 20, 8220 Brabrand |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.xl-byg.dk/artikel/kontakt-xl-byg |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager