Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-2 uger
BYGNORDIC SVEND HAVELY er en terrasseoverdækning/havely i 28 mm tykke bjælker, designet til hygge som loungeområde eller som forlængelse af sommeren.
De udvendige mål er B:380 cm x D: 275 cm med et gulvareal på 10 m2. Konstruktionen leveres usamlet og umalet, og levering inkluderer ikke gulv eller tagpap.
Kan spejlvendes for fleksibel placering. Også angivet som BYGNORDIC SVEND HYTTE 10,09 M2.
Overfladebehandles snarest muligt efter montering, både ind- og udvendigt. Det kan være en fordel at grunde plankerne inden montering, og vi anbefaler at overfladebehandle døren på begge sider for optimal beskyttelse.
| Produkttype | Hytte |
| Varenummer | 9233181 |
| Antal rum | 1 |
| Bjælketykkelse (CM) | 28 |
| Indvendige mål | B373,2xD286,2 cm |
| Udvendige mål | B420xD374xH222/251 cm |
| Bredde | 286,2 cm |
| Længde | 373,2 cm |
| Areal (M2) | 10,09 m2 |
| Bruttovægt (KG) | 483 |
| Farve | Umalet |
| Materiale | Gran |
| Serie | SVEND |
| Overflade | Ubehandlet |
| Type | Ekskl. tagpap |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | XL-BYG A.M.B.A |
| Fabrikantens adresse | Holmstrupgårdvej 20, 8220 Brabrand |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.xl-byg.dk/artikel/kontakt-xl-byg |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager