Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
BYGNORDIC SOLBJØRG INKL. TAGSHINGELS OG GULV HYTTE 9,2 M2
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-4 uger
BYGNORDIC SOLBJØRG inkl. tagshingels og gulvbrædder.
Bjælkehytte med 28 mm tykke bjælker, der giver tydelig træstruktur og stabilitet. Hytten måler B330 x D280 cm, hvilket svarer til 9,2 m2 gulvareal. Ruderne er et-lags glas, som lukker lys ind og bevarer et enkelt udtryk. Produktet leveres usamlet, så du samler hytten på stedet.
Det komplette leveringsindhold med tagshingels og gulvbrædder betyder, at du får både tag- og gulvmaterialer med ved montage. En usamlet levering giver fleksibilitet under opstilling og transport.
| Produkttype | Hytte |
| Varenummer | 9210158 |
| Antal rum | 1 |
| Bjælketykkelse (CM) | 28 |
| Dørhængsling | Højre |
| Udvendige mål | B328xD278 cm |
| Bredde | 3,28 m |
| Længde | 2,78 m |
| Højde | 2,68 m |
| Væg tykkelse | 28 |
| Areal (M2) | 9,2 m2 |
| Bruttovægt (KG) | 803.5 |
| Farve | Umalet |
| Model | inkl. tagshingels og gulv |
| Materiale | Træ |
| Serie | SOLBJØRG |
| Overflade | Ubehandlet |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | XL-BYG A.M.B.A |
| Fabrikantens adresse | Holmstrupgårdvej 20, 8220 Brabrand |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.xl-byg.dk/artikel/kontakt-xl-byg |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager