Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
BYGNORDIC SOLBJØRG INKL. TAGSHINGELS HYTTE 9,2 M2
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-4 uger
BYGNORDIC SOLBJØRG er en bjælkehytte med 28 mm tykke bjælker og med tagshingels inkluderet. Hytten måler B330 x D280 cm, hvilket svarer til 9,2 m2. Ruderne er et-lags glas, som slipper naturligt lys ind. Gulv medfølger ikke. Hytten leveres usamlet, så du kan samle den på stedet efter behov. Den enkle konstruktion giver et rustikt udtryk og tydelige trædetaljer.
| Produkttype | Hytte |
| Varenummer | 9210156 |
| Antal rum | 1 |
| Bjælketykkelse (CM) | 28 |
| Dørhængsling | Højre |
| Udvendige mål | B328xD278 cm |
| Bredde | 3,28 m |
| Længde | 2,78 m |
| Højde | 2,68 m |
| Væg tykkelse | 28 |
| Areal (M2) | 9,2 m2 |
| Bruttovægt (KG) | 656 |
| Farve | Umalet |
| Model | inkl. tagshingels |
| Materiale | Træ |
| Serie | SOLBJØRG |
| Overflade | Ubehandlet |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | XL-BYG A.M.B.A |
| Fabrikantens adresse | Holmstrupgårdvej 20, 8220 Brabrand |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.xl-byg.dk/artikel/kontakt-xl-byg |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager