Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
BYGNORDIC SOLBJØRG INKL. GULV HYTTE 9,2 M2
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-4 uger
BYGNORDIC SOLBJØRG inkl. gulv er en bjælkehytte med 28 mm tykke bjælker. Hytten måler B330 x D280 cm, hvilket giver 9,2 m2. Den leveres usamlet og kræver samling på stedet. Ruderne er et-lags glas, som lukker lys ind. Tagdækning med tagpap er ikke inkluderet og skal tilkøbes separat.
Konstruktionen består af 28 mm tykke bjælker, som bestemmer vægtykkelsen. Gulvet er inkluderet i leveringen og følger med til montering. Det betyder, at gulvarealet allerede er sikret ved opbygningen.
Hyttens mål B330 x D280 cm giver et samlet areal på 9,2 m2. Ruderne er et-lags glas, hvilket har indflydelse på lysindfaldet. Tagdækning med tagpap er ikke inkluderet, og tagmateriale skal tilvælges separat.
Hytten leveres usamlet og kræver montage på stedet.
Det medfølgende gulv indgår i hyttens samlede areal og er en del af leveringen.
Et-lags glas sikrer naturligt lys i hytten.
Målene B330 x D280 cm oplyser præcist bygningens ydre dimensioner.
Oplysningen om 28 mm bjælker angiver bjælketykkelsen.
| Produkttype | Hytte |
| Varenummer | 9210157 |
| Antal rum | 1 |
| Bjælketykkelse (CM) | 28 |
| Dørhængsling | Højre |
| Udvendige mål | B328xD278 cm |
| Bredde | 3,28 m |
| Længde | 2,78 m |
| Højde | 2,68 m |
| Væg tykkelse | 28 |
| Areal (M2) | 9,2 m2 |
| Bruttovægt (KG) | 668.5 |
| Farve | Umalet |
| Model | Inkl. gulv |
| Materiale | Træ |
| Serie | SOLBJØRG |
| Overflade | Ubehandlet |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | XL-BYG A.M.B.A |
| Fabrikantens adresse | Holmstrupgårdvej 20, 8220 Brabrand |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.xl-byg.dk/artikel/kontakt-xl-byg |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager