Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
BYGNORDIC ALDIS INKL. TAGPAP HYTTE 5,5 M2
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-4 uger
BYGNORDIC ALDIS INKL. TAGPAP er en bjælkehytte med 28 mm tykke bjælker og et naturligt træudtryk.
Hytten måler B290 x D190 cm, hvilket svarer til 5,5 m2, så du nemt kan planlægge pladsbehovet.
Ruderne er et-lags glas, som lukker dagslys ind og skaber et klart interiorlys.
Gulv er ekskluderet, og hytten leveres usamlet, hvilket giver fleksibilitet ved transport og mulighed for selvmontage eller professionel montering.
De 28 mm bjælker bidrager til stabilitet og et markant bjælkeudtryk, som påvirker hyttens æstetik.
Overvej underlag og fastgørelse før montering for at sikre stabilitet og langvarig brug. Mulighed for selvmontage eller professionel hjælp.
| Produkttype | Hytte |
| Varenummer | 9210147 |
| Antal rum | 1 |
| Bjælketykkelse (CM) | 28 |
| Dørhængsling | Højre |
| Udvendige mål | B288xD188 cm |
| Bredde | 2,88 m |
| Længde | 1,88 m |
| Højde | 2,25 M |
| Væg tykkelse | 28 |
| Areal (M2) | 5,5 m2 |
| Bruttovægt (KG) | 446 |
| Farve | Umalet |
| Model | Inkl. tagpap |
| Materiale | Træ |
| Serie | Aldis |
| Overflade | Ubehandlet |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | XL-BYG A.M.B.A |
| Fabrikantens adresse | Holmstrupgårdvej 20, 8220 Brabrand |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.xl-byg.dk/artikel/kontakt-xl-byg |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager