Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
PSS 200 A leverer resultater i høj kvalitet til en række slibeopgaver. Den 200 W-motor giver stabil kraft, mens lave vibrationer og ergonomisk enhånds- eller tohåndsstyring sikrer komfort under længere arbejdsperioder.
Microfilter-støvboksen reducerer støv og holder arbejdsområdet mere ryddeligt end traditionelle papirsposer. Med velcrosål og hurtigt skift af slibepapir via burrebånd bliver arbejdet både praktisk og effektivt.
Maskinen er designet til glatte overflader på træ, maling og lasur, spartelmasse, metal, sten og gips.
Med 24.000 svingninger i minuttet fjerner den hurtigt gammel maling og ujævnheder, hvilket gør den velegnet til forberedelse før maling eller lakering.
Leveres i transportkuffert og er klar til brug på mindre og mellemstore plane flader.
| Produkttype | Rystepudser |
| Varenummer | 7423020 |
| Medleveret tilbehør | Bosch mikrofilter, Transportkuffert, Slibepapir (Red Wood) P120 |
| Lydtryksniveau (dB) | 82 |
| Lydeffektniveau (dB) | 93 |
| Batteri inkl/ekskl. | Uden batteri og lader |
| Optagen effekt watt | 200,0 W |
| EAN 1 | 3165140337441 |
| Lev. Varenr. | 0603340000 |
| Bruttovægt (KG) | 2.457 |
| Model | PSS 200 A |
| Watt | 200W |
| Drivmiddel | 230V |
| Vibrationsniveau | 5,5 m/s², 1,5 m/s² |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Robert Bosch Power Tools GmbH |
| Fabrikantens adresse | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | www.bosch-pt.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |