Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
BOSCH ADVANCED HÆKKEKLIPPER 65,0 CM MED BATTERI OG LADER
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
AdvancedHedgeCut 36V-65-28 leverer kraft og præcision til private haver. Den kulfri motor giver høj ydelse og klarer grene op til 28 mm, hvilket gør den velegnet til tættere og større hække, herunder tjørne- og berberishække.
Sværdlængden på 65 cm kombineret med Anti-Blocking skæresystem sikrer uafbrudt og jævn klipning med en klippehastighed, der svarer til ledningsførte maskiner. Anti-Blocking-systemet forhindrer, at klingen går fast, så arbejdet kan fortsætte uden hyppige afbrydelser.
Det ergonomiske design og den lave vægt på 3,5 kg giver problemfri håndtering og mindsker træthed ved længere arbejde. Syneon Technology optimerer effekt og udholdenhed, så du får maksimal driftstid per opladning.
Det medfølgende 36V 2,0 Ah batteri og lader giver op til 260 m² klipning pr. opladning med en opladningstid på cirka 60 minutter. Batteriet indgår i 36V POWER FOR ALL ALLIANCE, hvilket giver fleksibilitet til andre kompatible værktøjer.
| Produkttype | Hækkeklipper |
| Varenummer | 7442317 |
| Knivafstand | 30 mm |
| Batteritype | Lithium-ion |
| Sværdlængde | 65,0 cm |
| Batterispænding | 36,0 V |
| Batterikapacitet (AH) | 2,0 Ah |
| Ladetid (MIN.) | 60 |
| Medleveret tilbehør | 1 batterisæt 36 V/2,0 Ah Li-ion-batteri, Papæske, Lader AL 36V-20, 1 x batteri 36V 2.0Ah, Knivafdækning, Lader AL 36V-20 |
| Batteri inkl/ekskl. | Med batteri og lader |
| EAN 1 | 4059952558851 |
| Lev. Varenr. | 060084A300 |
| Bruttovægt (KG) | 4.98 |
| Drivmiddel | Akku |
| Serie | Advanced |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Robert Bosch Power Tools GmbH |
| Fabrikantens adresse | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | www.bosch-pt.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |