Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-4 uger
| Produkttype | Pergola |
| Varenummer | 2581236 |
| Udvendige mål | 264x608x312 |
| Dimension | 6.08 x 3.12 m |
| Bredde | 608 cm |
| Længde | 312 CM |
| Højde | 264 cm |
| EAN 1 | 9003414949751 |
| Lev. Varenr. | B485820 |
| Bruttovægt (KG) | 396.55 |
| Farve | Kvartsgrå |
| Materiale | Stål |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Biohort |
| Fabrikantens adresse | Pürnstein 43, 4120 Neufelden |
| Fabrikantens land | Østrig |
| Fabrikantens webadresse | www.biohort.com/dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager