Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-4 uger
| Produkttype | Pergola |
| Varenummer | 2581228 |
| Udvendige mål | 264x552,5x367,5 |
| Dimension | 5.53 x 3.68 m |
| Bredde | 552,5 cm |
| Længde | 367,5 cm |
| Højde | 264 cm |
| EAN 1 | 9003414949744 |
| Lev. Varenr. | B485730 |
| Bruttovægt (KG) | 409.3 |
| Farve | Kvartsgrå |
| Materiale | Stål |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Biohort |
| Fabrikantens adresse | Pürnstein 43, 4120 Neufelden |
| Fabrikantens land | Østrig |
| Fabrikantens webadresse | www.biohort.com/dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager