Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-4 uger
Denne pergola i kvartsgrå/sølv giver et tydeligt, struktureret rum til terrasse eller have. PERGOLA STØR. KVARTSGRÅ /SØLV er designet til at skabe et overdækket opholdsområde, hvor du kan indrette spisested eller lounge under åben himmel. Målene angives både som 4.60 X 3.68 M og som 460x264x367,5CM, så du får præcis information om pladsbehovet. Pergolaens neutrale farve gør den let at kombinere med havemøbler og beplantning, og den fremhæver havens linjer uden at dominere.
| Produkttype | Pergola |
| Varenummer | 2581195 |
| Udvendige mål | 264x460x367,5 |
| Dimension | 4.60 x 3.68 m |
| Bredde | 460 CM |
| Længde | 367,5 cm |
| Højde | 264 cm |
| EAN 1 | 9003414950771 |
| Lev. Varenr. | B489530 |
| Bruttovægt (KG) | 354.2 |
| Farve | Kvartsgrå |
| Materiale | Stål |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Biohort |
| Fabrikantens adresse | Pürnstein 43, 4120 Neufelden |
| Fabrikantens land | Østrig |
| Fabrikantens webadresse | www.biohort.com/dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager