Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
ABUS KEYGARAGE 797 SMART BLUETOOTH BØJLE NØGLEBOKS 82.50 X 120 MM
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
ABUS KeyGarage 797 Smart med bøjle er en Bluetooth-styret nøgleboks til midlertidig og fleksibel udlevering af nøgler og adgangskort. Den kan rumme op til 20 nøgler, tre bilnøgler eller op til 30 plastikkort til autoriserede personer. Smart betyder, at den betjenes via appen HomeTec Pro Bluetooth, hvilket gør administration enkel og overskuelig.
Som administrator kan du give flere brugere samtidig adgang, generere en sekscifret talkode til personer uden smartphone eller sende en elektronisk adgangsbillet. Appen leverer information om log-historik og aktuelle brugere, så du kan følge, hvem der har haft adgang og hvornår. AES-128-bit kryptering sikrer kommunikationen mellem app og enhed. Batterierne kan til enhver tid udskiftes uden at åbne enheden, og batterirummet er tilgængeligt udefra.
| Produkttype | Nøgleboks |
| Varenummer | 2262026 |
| Batteritype | AA |
| Spænding (V) | 1,5 V |
| Dimension | 82.50 x 120 mm |
| Bredde | 82,5 mm |
| Højde | 120 MM |
| Dybde | 63 MM |
| EAN 1 | 4003318638251 |
| Lev. Varenr. | 63825 |
| Bruttovægt (KG) | 1069 |
| Farve | Sort |
| Model | 797 SMART Bluetooth Bøjle |
| Serie | Keygarage |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | ABUS |
| Fabrikantens adresse | D-58292 Wetter |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | www.abus.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager